KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kroki 4355005
nr 435 5005
Kroki
Ewald Dahlskog (1894-1950) signerad 'E. Dahlskog.' 92 x 58 cm, svart metallram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 oktober 2006
29/10 13:59:30
1.000 kr
30/10 15:18:06